23 Ağustos 2013 #1973516

Pamukkale Turizm E- bilet Yanıltmacası!

22 Ağustos da internet üzerinden aldığım ve 23 ağustosta saat 12 de bindiğim Ayvalık'tan İstanbul'a otobüs biletinde koltuk seçimini 35 numara olarak cam kenarı yapmıştım fakat gelen otobüste 36 numara cam kenarı çıktı. Pamukkale Turizim'e yakışmayan bir davranış ben bir tüketici olarak ayıplı bir mal satmış olmaktan farksız bir davranış sergileyen bu firmanın hatası karşısında ne yapacağını merak ediyorum.

Çağrı 127 Okunma

Cevaplar

  • Çağrı28 Ağustos 2013

    şikayetimi değerlendirerek bana ulaşım sağlayan Pamukkale turizm in müşteri ilişkileri sorumlusu ile yaptığım görüşmede Pamukkale turizmin müşterilerine olan önemini gösteren hanımefendiye teşekkürlerimi sunmak isterim. Müşteri odaklı çalışan bu firma ile çizgisini koruduğu sürece yolculuk etmeye devam edeceğim.

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön