08 Mart
Yorum Yap
#11685722

Pamukkale Turizm Düşündürüyor!

Pamukkale ile 06.03.2019'da saat 23.30 aracı ile Kırklareli'nden Bursa'ya gitmek için saat 18.00 civarında yazıhaneyi arayarak bilet rezervasyonu yaptırdım. Bileti saat 23.00 civarında almaya gittim. Fakat bilet fiyatları sanki hava yolu ile yolculuk yapıyormuşuz gibi değişkenlik gösteriyor. 76 TL olan bileti 95 TL olarak aldık. Ayrıca tekli koltuklar ekstra ücretli. Fiyat değişkenliği yüzünden dönüş biletimi farklı bir firmadan almak zorunda kaldım.


Bu uygula devam ettikçe ilerleyen zamanda daha çok yolcu kaybedecek. İnsanları saf yerine koyup tekli koltuktan ekstra ücret ve otobüsün doluluk oranına göre fiyat artması sadece size özgü bir uygulama. Diğer şikayetleri okuyunca da firmanın bu piyasa şartlarında yolcuğu kendine bağlaması gerekirken "bizimle yolculuk yapmayın" gibi davranması da gayet başarılı bir çalışma oluyor.

Çağrı Çağrı 1.493 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Çağrı19 Mart

    Merak ediyorum, şikayetimi dikkate alıp gerekli işlemler gerçekleştirilmiş derken hangi işlemleri gerçekleştirdiniz. Anladığım kadarıyla geçiştirme cevabı mi yoksa?

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi18 Mart

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilmiştir. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler