11 Mayıs 2013 #1792144

Pamukkale Turizm Bize Bilet Vermiyorlar!

Afyonkarahisar ilinde ikamet ediyorum. Afyon'un Dazkırı ilçesine yolculuk yapmak için bilet satın alamıyoruz. Bu istikamette sık sık seferler olmasına rağmen. Otobüsleri Dazkırı dan geçmesine ve Dazkırı da bir yazıhanelerinin olmasına rağmen bizlere bilet satmıyorlar .Ancak otobüsün hareket ettiği gün yer olursa ki çoğu zaman kalmıyor ancak o zaman bize bilet veriyorlar.


Bu otobüsler Dazkırı'dan geçmesine rağmen biz neden mağdur oluyoruz? Gideceğimiz yere nasıl ulaşabiliriz firma bize bilet satmazsa? Her şey onların karı ve memnuniyetine dayalı mı işliyor? Müşteri memnuniyeti diye bir şey hiç mi kalmadı?

Gönül 35 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön