01 Eylül 2014
Yorum Yap
#2661271

Pamukkale Turizm Bir Saatlik Yolu İki Buçuk Saatte Geldik!

Söke İzmir arası online bilet aldım. Her zamanki gibi ya Bodrum ya Sidim otobüsüne bilet verildi sandım ama bu seferki çok farklıydı hiç bir bilgim olmadan Yalova İzmit seferi yapan otobüse bilet verilmiş şoförün dahi ben söyleyince haberi oldu İzmir'e uğrayacağı otobüsün üzerinde İzmit Yalova yazıyor son anda bindirildik. Kuşadası'nda yarım saat bekledi.


2 defa durdu bir yerlerde mola verdi yolcu aldı sanki dolmuş seferi. Neyse 1 saat 15 dk'lık yolu 2 buçuk saat süren yolculukla İzmir'e vardık. Yarım saat servis bekledik gecenin bir yarısı rezil olduk yollarda bilseydik bilet almazdık internet üzerinden hiçbir bilgi verilmeden bu şekilde bilet satışı yapmak nereden akıllarına geliyor anlamadım.

Yeşim Yeşim 792 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Yeşim08 Ekim 2014

    konu hakkında bilgi falan vermediniz uydurmayın sadece özürdileriz dediniz

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi08 Eylül 2014

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler