01 Şubat
Yorum Yap
#11528234

Pamukkale Turizm Bir Bileti İki Kişiye Satıyor!

29 Ocak salı günü Esenler - Bursa sabah 10 arabasına bilet aldım 31 numaralı koltuğa. Daha sonra Dudullu'ya geldiğimizde yanlış bindiğimi bu koltuğun başkasına ait olduğunu söylediler. Esenler'den saat 10 başka bir otobüs daha kalkıyormuş sanırım hayali otobüs onun benim otobüsüm olduğunu söylediler. Birincisi 9 buçukta ben otogarda oldum ve tek Bursa otobüsü oydu, ikincisi yıllarca Pamukkale'yle gidip gelirim hiçbir zaman aynı saate aynı yöne giden araç koymazlar, üçüncüsü binerken muavine sordum 10 arabası Bursa mı diye evet dedi eğer başka bir otobüs varsa bunun bilgisi verilir daha önce.


Bindikten sonra muavin kontrol etti hiçbir sıkıntı yok ama Dudullu'ya gelindiğinde benim otobüsümün başka otobüs olduğunu söylüyorlar. Bu karşısında insanı salak yerine koymaktan başka bir şey değil ki benim o gün çok önemli bir sınavım vardı ona da geç kaldım sayelerinde, yapılan bu maddi ve manevi zararların karşılanmasını talep ediyorum. Hukuki süreç başlatmayı düşünüyorum hem bileti iki kişiye sattıkları için hem de sınavıma yetişemeyip okulumun uzamasına sebep oldukları için. Bundan sonra asla Pamukkale'yle seyahat etmeyeceğim.

Burcu Burcu 3.774 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi18 Mart

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilmiştir. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler