21 Eylül 2018
Yorum Yap
#10934534

Pamukkale Turizm Araç Yolda Bozuldu!

Pamukkale turizm'e ait Denizli Serik arası 19/09/2018 tarihinde 11:30 çarşamba günü rahat koltuklu yolculuk için tek koltuktan bilet aldım.


Araç Denizli otogarından itibaren motoru bilya dağıttığından yüksek sesle Antalya otogarına geldik. Aracın 5 dakika sonra devam edeceği ilk bilgisinden 10 dakika sonra Alanya istikametine 6 yolcu kalınca araç devam edemeyecek deyip ilçeler arası otobüslere yönlendirldik. Ücretleri ödediler.


Ancak ben rahat koltuklardan Denizli Antalya 47 lira iken Denizli Serik 64 liraya aldım. Serik otobüsüne gecikmeli yolculukla 8 lira verdiler. Aradaki 9 lira için itiraz ettim. Olumsuz karşıladılar. Çünkü bende Denizli Antalya 47 liraya alıp 8 lira daha verip Serik otobüsüne binebilirdim.


Hakkım olan 9 lira iade edilmeli. Pamukkale Turizm kendi araçlarıyla aktarma yapsalardı anlayışla karşılardım. Alanya tarafına 6 yolcu mazot parasına karşılamaz mantığıyla.
Hiç yakıştıramadım.

Halil Halil 682 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Halil21 Eylül 2018

    Cevabınız kendi menfaatinize sayın yetkili insanlardan fazla ücret alıp hizmeti eksik veriyorsunuz ben 9 liradan zarar etmem firmanız belki kar eder 9 liradan saygılarımla

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi21 Eylül 2018

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler