13 Temmuz 2016
Yorum Yap
#5949154

Pamukkale Turizm Antalya'da Bizi Bırakıp Gitti!

11/ 08/2016 tarihinde çok yeni gelişen bir olay Antalya otogarında ben ve bir arkadaşım saat 21:00 'da hareket edecek otobüsü beklemeye başladık ancak bize otobüs Alanya'dan gelecek saat 22:30' da burada olur dendi beklemeye devam ettik, göz göre göre otobüs bizi almadan gitti biletimizin yandığını, hiçbir şey yapamayacaklarını bütün araçların dolu olduğunu fakat istersek bize indirimli bilet satabileceklerini söylediler, sıkılmadan.


Bilete imza attık diye hiçbir şey yapamazlarmış onlar bize öyle geç gelecek diye bir şey dememişler falan filan bizi oralarda mağdur ettiler ve duruma gülen bir çalışanları vardı asla mağduruyetimizi gidermediler. Bir daha asla bu firmadan bırakın bilet almak alana da mani olacağım..

Canan 234 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi05 Ağustos 2016

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler