16 Eylül 2013 #2014743

Pamukkale Turizm 18 Yaşından Küçük Çocuk Yol Kenarında Bırakıldı!

Pamukkale Turizm'in yaptığı bu ayıbı ben anlatırken utanıyorum, 15. 09. 2013 tarihinde 23. 30 Bodrum - Bursa arabasına köpeğiyle binen 18 yaşından küçük kardeşim köpeğinin havladığı gerekçesiyle gece 1 de yol kenarına o saatte araba geçmeyen bir yere bırakıldı. Öncelikle ilk sorum , siz internet sitenizde kafeste olduğu müddetçe bagajda gidebileceği yazıyor ki biz de bu yüzden tercih ettik. 2. sorum köpek yolcuları rahatsız ediyormuş, ondan atmışlar.


Peki çocuklu bir kadın binseydi o da mı atılacaktı? 3. ye gelince en acı olan da bu küçücük çocuk benzinliğe mi bırakılır o saatte? Bir de rahat rahat"araba geçmez oradan bu saatte alamayız ". Madem araba geçmiyor sen niye bıraktın?

Aysenur 130 Okunma

Cevaplar

  • Aysenur25 Eylül 2013

    Evet bana geri dönüldü ve ancak biletimi açık bilete çevirebilceklerini söylediler, şöyle bir durum var ki ben böyle bir firmayla bir daha yolculuk yapmam, tüketici mahkemesine bas vuruyorum.

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön