01 Aralık 2018
Yorum Yap
#11233308

Pamukkale Turizm 1.500 Liralık Bagajımız Başkasına Verildi!

18/ 11/ 2018 Pazarı Pazartesiye bağlayan gece 22:30 otobüsü ile Denizli'den İstanbul'a geldim. Sabah 07:00'da Otogara indiğimde hayatımın şokunu yaşadım, çünkü içeriği 1.500 olan kocaman iki karton kolim yerinde yoktu! Şaşkınlıkla muavine sorduğumda: ''Abla onu bir adam istedi, 'şu koliler benim! ' dedi, verdim! '' demez mi? Ne üstüne fiş, numara takılmış, ne bir isim yazılmış ne de başka bir tedbir alınmış, hangi bagajın kime ait olduğu belli değil! Bir de 'Abla, ne yapayım, Denizli'deki arkadaş bagajına fiş takmamış! ' diyor utanmadan. Bırakın hakkımı aramayı bir özür bile dilemediler. Bu muavin, insanları kandıran elemanı mı, yoksa kendisini şirketten attırmak için böyle numaralara mı başvuruyor bilmem ama son derece eğitimsiz ve bilinçsiz oldukları ortada ve biz hakkımızı sonuna kadar arayacağız, kimsenin şüphesi olmasın.


Meseleyi Tüketici Hakları Derneğine bildirdik, Pamukkale Turizm'e tebligat gönderildi. Avukatları deseniz diğer tipik şirket avukatları gibi 'mahkemeye gitsinler, haklarını arasınlar! ' diyerek oralı bile olmadı! Başka ülkede olsa bunların kapısına o dakika kilit vururlar. Hem malımı başkasına vereceksin, işini adam gibi yapmayacaksın, hem de gitsinler haklarını başka yerde arasınlar diyeceksin! O kolilerde beni, çocuğumu, eşimi, anne-babamı hayata bağlayan tıbbi cihazlar da olabilirdi! Ve biz bunların otobüsüne binerek bu kişilere hala canımızı, malımızı emanet ediyoruz! Mesele bu şekilde bir sonuca varmazsa mağduriyetim sebebiyle haklarında en az 20.000 TL istemiyle tazminat davası açacağım.

Selçuk Selçuk 4.057 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Selçuk12 Aralık 2018

    Ne dikkate alınmış yahu, yalan söylemeyin. En ufak bir mağduriyetim bile giderilmedi, bırakın bu kurumsal firma zırvalarını! Bize bilgi aktarmışmış! Benim kolimi başkasına vereceksin, hakkımı aradığımda ''ne halin varsa gör'' diyeceksin sonra da tarafınıza bilgi aktarıldı'' zırvasıyla konuyu kapatmaya çalışacaksın... Yok öyle yağma, insanların bin bir emekle hazırladıkları binlerce liralık eşyayı siz kafanıza göre ona buna dağıtamazsınız, anladınız mı?

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi10 Aralık 2018

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler