Pamukkale Turizm Yollarda Sefalet ve Sorumsuzluk!

Ani Ç. |

23.08.2015 tarihinde saat 22:52'de Alibeyköy'den kalkan 41 n 4448 plakalı Pamukkale Turizm otobüsü saat 04:00 sularında mola verdiği Susurluk'taki dinlenme tesisinde mola süresi olan 25 dk. biter bitmez kalkmış ve 2 yolcuyu eşyaları otobüsteyken tesiste bırakarak tesisten ayrılmıştır.

1 yolcu da feryat figan ağlayarak tesiste kalan yaşlı annesini orada kalmaktan son anda kurtarabilmiştir. Şirketin sorumsuzca yolcuları tesiste bırakıp gitmesinin ardından saat 07:20'de İzmir-Aydın otoban Shell dinlenme tesisinde verilen mola yerinde ücretini ödediğimiz kahvaltıyı sıra ve süre sıkıntısı sebebiyle yapamadığımız gibi tuvalet sırasında da 5 dakika bekleyip sıra gelmeden otobüse binmek durumunda kaldık.

Etiketler :

Durak Yerleri ve Bekleme Süresi Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Eylül
  13:36

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı