02 Eylül 2013

Pamukkale Turizm Yolcuyu Durak Yerinden Almadı!

31. 08. 2013 tarihinde saat 08:30 da Bursa terminalden hareket eden 45 H** plakalı otobüse H** A** Bursa'dan A** T** Bursa Gemlik terminalinden olmak üzere 2 kişilik yer alınmıştır. Fakat otobüs şoförü Gemlik terminaldeki A** T** arayıp terminalden alamayacağını ve ana yola çıkmasını istemiştir. Yolcunun itirazlarına rağmen ısrar edilince yolcu Bursa Gemlik lambalarında beklemeye başlamıştır.

Daha sonra şoför tarafından aranan A** T** dalga geçer gibi alaycı bir tavırla seni yol üzerinden alamayacağım denmiş, tekrar terminale dönülmesi istenmiştir. Yolcu bunun üzerine telefonla şoförle tartışıp mesafenin uzak olduğunu ve tekrar geri dönemeyeceğini söyleyip yolcu orada bırakılmıştır.

Adem 78 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön