Serkan Y. Teşekkür Mesajı

Pamukkale turizm yetkilileri benimle iletişime geçerek konuyla ilgili işlemleri gerçekleştirdiklerini belirtip özürlerini sundular. Kendilerine Tesekkur ederim.

Pamukkale Turizm Yolculuk Eziyete Dönüştü!

Serkan Y. |

22. 08. 2013 tarih ve saat 22, 30 aracıyla Didim'den İstanbul'a geldik. Geldik ama ne geldik, ben böyle bir eziyet böyle bir şey görmedim. Hangisini anlatsam hangisinden başlasam bilemiyorum. Öncelikle otobüsün kliması çalışmıyordu havalandırmayla hepimiz gelene kadar sucuk gibi olduk. 11 saat yol boyunca sadece bir kere dondurma ikram edildi o da öndeki otobüs durdurularak istendi.

Bir bardak çay bile verilmedi. Arabada televizyon kanalları hiç çekmedi, çocuklar için sağlam 2 kulaklık zar zor buldum. 4 yasında çocuğum yolculuğu sevmez. Onun için oyalanması için Pepe usb si yaptım izlesin diye. Usb çalışmıyor. Bari çocukları uyutalım dedim. Bir yastık istedim otobüste yastık yok. vs.

Etiketler :

Araç Konfor İkram Servis Hizmeti Müzik - TV Yayını

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan Y.
  02 Ocak
  14:52

  Pamukkale turizm yetkilileri benimle iletişime geçerek konuyla ilgili işlemleri gerçekleştirdiklerini belirtip özürlerini sundular. Kendilerine Tesekkur ederim.

 • 29 Ağustos
  09:03

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı