Pamukkale Turizm Yolcu Durakları Sorunu!

Hakkı B. |

Ulaştırma Bakanlığınca alınmış bir kanun mu yoksa şirketin bir prosedürü mü bilmediğim için ayrıntılı bir cevap maili bekliyorum. Ben engelli ve şu an fiziki rahatsızlığı olan bir müşteriyim. Otogar harici otobüslerin hiçbir yerde durmaması gibi bir sorunla karşılaştım. Evimin önünden otobüsle geçtim inemedim, indirmediler.

07 ** *** Denizli Çanakkale arası muavin tolga teker isimli bir genç. Garaja kadar gittiğim yolu tekrar yaya geri geldim. Duramayız dediler fakat özel ihtiyaç sebebiyle 21:35 gibi araç copunu atmak için 2-3 dakikalık duraklama yaptılar. Cop için duran araç müşteri için ve engeli olan biri için neden durmaz. Ayrıca nazillide servis araçları da yok. Cop kadar değerimiz de yok.

Etiketler :

Durak Yerleri ve Bekleme Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakkı B.
  07 Aralık
  15:49

  Ulasilamamak gibi bir cevap kabul edilemez. Adres bilgilerimde tel No., mail adresim, her şey kayitlidir. Verilen bu cevabinizi umursamaz ilgisizlik olarak alıyorum. Bu ilgisizlikten dolayı siz ve ekibinize bu şekilde devam edilemeyeceğini tekrar tekrar hatirlatirim.

 • 07 Aralık
  10:32

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmıştır. Bununla birlikte gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılması iletişim bilgilerinden ulaşılamaması nedeni ile mümkün olamamaktadır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı