Pamukkale Turizm Yanmaz Bilet Yanıltması!

Atilla K. |

İnternet üzerinden normal bilet fiyatına fark ödeyerek otobüsü kaçırdığım takdirde sefer hakkımın yanmaması için "yanmaz bilet" aldım. Bileti anneme almıştım kendisi de otobüsü kaçırmış ve yazıhaneden yeni bilet almış. Firmayı aradım yanmaz bilet aldığımı söyledim. Bana bir saat içinde haber vermem gerektiğini söylediler. Zaten 1 saatten kısa bir sürede yazıhaneye gittiğimizi ama ücret alındığını belirttim bu seferde biletimizin yanmaz olduğunu hatırlatmamız gerektiğini, şu an 1 saati geçtiği için yapacakları bir şeyin olmadığını söylediler. İnternetten bileti alırken böyle bir uyarı olmadığını söylediğimde ise sözleşmede yazıyor büyük ihtimalle sözleşmeyi okumadan devam etmişsiniz dediler. Yani uyarıyı belirtmeyerek kendilerininde bildiği gibi kimsenin bilet alırken 2-3 sayfalık sözleşmeyi okumadıkları insan yanıltması ve haksızlık. Ücret iadesi veya açık biletimi istiyorum.

Etiketler :

Değişim / İptal Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Atilla K.
  08 Kasım
  03:19

  Firmanın cevabı yalandır. Böyle bir şey olmadı hiçbir işlem gerçekleştirilmedi

 • 18 Ekim
  08:37

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı