Pamukkale Turizm Yanlış Bilgilendirme Yapıldı!

Ümit D. |

25/11/2015 tarihinde Sakarya'dan Alanya'ya firmanız ile seyahat yaptım iş için gittiğim için yanımda malzemelerim vardı eşyam çöktü doğal olarak direk Alanya'ya gitmem gerekiyordu Sakarya'da ki şubeye garanti olsun diye defalarca direk Alanya'ya gitmek istediğimi belirttim onlarda aracımız expres direk Alanya gider diyerek bilet satışını yaptılar.

Bagaja eşyalarımı kendim yerleştirmemi söylediler bu uygulamayı da ilk defa gördüm Antalya'ya geldiğimizde aktarma olduğunu söyleyip araçtan indirdiler ve o an şiddetli bir yağmur vardı yağmur altında eşyalarımı diğer araca taşıdım muavinde elleri cepte azında sigara beni seyretti bir firma en fazla bu kadar basitleşebilir.

Etiketler :

Bilet Satış Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Aralık
  10:21

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı