14 Temmuz 2016

Pamukkale Turizm Yanlış Bilgi Vererek Bilet Satıyorlar!

Ankara'dan İzmir'e giden otobüse bilet almak istedim ve Selçuk'a gideceğimi servis olup olmadığını sordum. Görevliler bana servis olduğunu söyledi ve 75 TL gibi bir fiyata bilet aldım. Otobüsteki muavin de aynı şekilde servis olduğunu iletti ve sabah 11:00' de bindiğim otobüsten akşam saat 8:00'de ancak indim İzmir Otogar'da. İndikten sonra servislerin bulunduğu kısıma gittiğimde Selçuk'a servis olmadığını söylediler ve resmen adam kovdular.

Yaparak hala "kim dediyse yanlış demiş" diye bir savunma yapıyorlar. Bu fiyata uçak bileti alınabiliyor ve ben firmaya güvenip otobüs bileti aldım. Otogarda saatlerce mahsur kaldım ve yetkililer ilgilenmedi. Daha sonra kendi imkanlarımla gideceğim yere ulaştım. Bu olay Pamukkale firmasının marka kalite seviyesini göstermiştir. Mağduriyetimi gidermediler ve maddi manevi zarara uğradım.

Recep 190 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi19 Temmuz 2016

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

  • Recep 15 Temmuz 2016

    Firmadan dönüş yapıldı, mağduriyetim ile ilgili herhangi bir işlem yapmadılar ve sadece yanlış bilgi veren arkadaşların uyarılacağı söylendi. Pamukkale firması görüntüden başka bir şey değil, ücretsiz dahi olsa artık binmeyeceğim ve tavsiye etmediğim bir firmadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön