Pamukkale Turizm Yanlış Bilgi Vererek Bilet Satıyorlar!

Sevilay D. |

Gidiş dönüş 5'er kişi bilet aldık tek bir ricamız vardı inip bineceğimiz yerin Çolaklı kavşak olduğunu söyledik. Tabi ki orası zaten durağımız oradan inip oradan binersiniz deyip günler öncesinden bileti sattılar. MS hastasıyım ve yanımda soğuk kalması gereken ilaçlar taşıyorum otobüsten indiğimde mesafenin kısa olacağına inandık biletleri aldık ve bugün son gün. Söylediklerini yalanlıyorlar ve orası güzergah değil diyorlar bileti iptal edebiliriz isterseniz diye bizi son 9 saatte yarı yolda bıraktılar. Otogardan gideceğimizi bilsek planımız böyle olmazdı. Bunu kesinlikle adaletli bulmuyorum. Pardon bunun telafisi olmamalı.

Etiketler :

Durak Yerleri ve Bekleme Süresi Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevilay D.
  07 Eylül
  23:10

  Yanlış bilgi vererek kestikleri biletin parasını ödeyip pardon demelerini çözüm olarak hala görmemekteyiz. İyi bir izlenim olarak kalmadı bizlerde maalesef.

 • 04 Ağustos
  18:00

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı