Pamukkale Turizm Yanılttı.

Mustafa Ş. |

Pamukkale Turizm online olarak aldık. Aynı gün Saat 17:00 da bileti iptal ettirdik ve firmanın uygulaması gereği parayı kredi kartına 3 ila 30 gün arasında iade edeceği bilgisi verildi. Şimdi Türkiye'nin her yerinde hangi sektör olursa olsun 2 saat sonra iptal edilen bir alışverişte para kredi kartına anında iade edilir. Netekim Kâmil koç, Ulusoy metro vs tüm firmalarda aynı şekilde hemen iadesini yapıyorlar. Pamukkale turizm bu uygulamayı parayı 1 ay işletip faiz kazanmak için mi çıkarttı? Benim paramla neden faiz kazanıyorlar? Ben almadığım bir hizmetin bedelini neden bankaya ödemek zorunda kalıyorum? Pamukkale turizm 3 kuruş faize muhtaç mı? Bu haksız uygulamanın iptal edilmesi ve mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Bilet İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ağustos
  13:11

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı