Pamukkale Turizm Ücret İadesi!

Ahmet A. |

09.01.2016 tarihinde Antalya'dan İstanbul seferi için internet üzerinden otobüs bileti satın aldım, lakin gelen bir telefonla iptal ettim, ücretinin 10 gün içinde hesabıma yatacağını söyledi ve bu gün 1 ay geçti hala hesabıma yatmadı. müşteri hizmetlerini arıyorum biz yatırdık bankaya git diyor, bankayı arıyorum gelmeyen bir iade için yapabileceğimiz bir şey yok diyor. Pamukkale Turizm gibi bir firmada bunu yapıyorsa!

Etiketler :

Değişim / İptal Ücret İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet A.
  03 Mart
  10:43

  09.01.2016 tarihinde Antalya'dan İstanbul seferi için internet üzerinden otobüs bileti satın aldım, lakin gelen bir telefonla iptal ettim, ücretinin 10 gün içinde hesabıma yatacağını söyledi ve bu gün 1 ay geçti hala hesabıma yatmadı. Müşteri hizmetlerini arıyorum biz yatırdık bankaya git diyor, bankayı arıyorum gelmeyen bir iade için yapabileceğimiz bir şey yok diyor. Pamukkale Turizm gibi bir firmada bunu yapıyorsa!

 • 18 Şubat
  15:42

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı

 • Ahmet A.
  17 Şubat
  12:11

  . 01.2016 tarihinde Antalya'dan İstanbul seferi için internet üzerinden otobüs bileti satın aldım, lakin gelen bir telefonla iptal ettim, ücretinin 10 gün içinde hesabıma yatacağını söyledi ve bu gün 1 ay geçti hala hesabıma yatmadı. Müşteri hizmetlerini arıyorum biz yatırdık bankaya git diyor, bankayı arıyorum gelmeyen bir iade için yapabileceğimiz bir şey yok diyor. Pamukkale Turizm gibi bir firmada bunu yapıyorsa!