Pamukkale Turizm Tutarsızlık Yapılıyor!

Sercan E. |

21 Mart tarihinde 2 dakikalık gecikmemi tolere etmeyip otobüsü tam zamanında(!) kaldıran Pamukkale Turizm, yaptığı bu hatanın arkasında durup gereken zamanda kalkmaları gerektiğini söylemişti. Ben ise her müşterinin 2-3 dakika da olsa beklenmeye hakkı olduğu görüşünü savunmuştum fakat görüşüm ve biletle ilgili talebim olumsuz karşılandı.

25 Mart tarihinde tekrar Pamukkale Turizm ile bir yolculuk tecrübesi yaşadım. Otobüs 3-4 dakikalık bir gecikmeyle hareket etti ve savunduğum gibi ne kimsenin de bundan şikayeti oldu ne de personelin bu konuda sıkıntı yaşar gibi bir hali vardı. Böylece hem müşteri mağdur edilmiş oldu hem de -tutumunuz böyle devam ederse- sonu gelmeyecek bir tutarsızlık başladı.

Etiketler :

Durak Yerleri ve Bekleme Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Mart
  12:14

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.
  Yolcuların aracın hareket saatinde araç içerisinde hazır bulunmaları tamamen kendi organizasyonlarına bağlıdır; hazır bulunmayan yolcuların, seyahat hakları geçersiz sayılır.
  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı