Pamukkale Turizm Turşu Suyuna Bulanan Elbiselerim!

Muhittin E. |

05 09 13 tarihinde gece 00:00 İzmir'den İzmit'te hareket edecek Pamukkale Turizm otobüsüne binerken bagajcı arkadaşa valizi teslim ettim. Sabah Kocaeli ye vardığımda valizi elime aldığım an ıslaklık tamamen turşu suyu valizin içerisindeki elbiseler. Şoföre söyledim. Bizim suçumuz yok İzmir'deki bagajcının suçu, hemen İzmit otogarının yazıhanesinin adamını çağırdık. Gördü şikayet dilekçesi yazarım o kadar İzmir'e gönderirim.

En iyisi çağrı merkezini aramak o şahıs yanımda iken. Aradık. O da konuştu. O gün içerisinde 13 defa kendim aradım. Hiçbir şekilde dönüş sağlanmadı. Kuru temizleme parasını cebimden ödedim 20 09 aradım. Tekrar gene dönülecek dendi. Mağduriyetimin karşılanmasını arz ediyorum.

Etiketler :

Kayıp / Hasarlı Bagaj Tazmin Kayıp / Hasarlı Bagaj Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhittin E.
  12 Ekim
  09:06

  pamukkale beni 2 takım elbiseden tatilimi zehir etti pamukkaleyıde tercıh etmem de ettirmem de

 • 28 Eylül
  13:32

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı