Pamukkale Turizm Televizyonlar Çalışmıyor!

Yucel E. |

Ekim ayının 12 sinde Kuşadası Polatlı dün akşamda Polatlı'dan dönüş yaptık. Giderken de gelirken de Pamukyol araçlarını tercih ettim. 2+1 koltukları gidişte araçta 2+1 bakımından sorun yoktu. Tek sorun tv ler çalışmıyordu. Koskoca Pamukkale Turizm firması 50 DK plakalı araçları hiç kontrol etmiyor herhalde. Dönüşte ise yine 50 DK plakalı araçlarla döndük tvler yine çalışmıyordu ve araba 2+1 koltuk ama koltuklar dik olduğu halde tv ekranı ile göz mesafesi 1 karışı ya bir parmak geçer ya da geçmez.

Rahat mı rahatsızlık mı, yorum sizin. Daha önce de yazdım firma için bir şikayet. Bu yazıyı okuyan yetkililere sesleniyorum, lütfen beni aramayın. Bundan sonra en son tercihim sizsiniz.

Etiketler :

Araç Konfor Müzik - TV Yayını

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Ekim
  18:15

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı