Pamukkale Turizm Tarafından Saf Yerine Konuldum!

Mustafa M. |

17:30'da Eskişehir'den İzmir yönüne aldığım bilet için tam 17:30'da orada olmama rağmen daha geriye doğru yeni hareketlenmiş araç durdurulamadı, arar durdururuz dendi ve beni perondan otogarın otobüs çıkışına kadar koşturdular. Git koçum orada durur bekler falan gibisinden... Ardından oraya koşturulup 10 dakika bekledim ve bana hiç kimse hiçbir bildiri de bulunmadı. Geldiğimde ise bana söylenen şen otobüsü kaçırmışsın bak senin saatin 44 benimki 45 gibisinden saçma savunmalarda bulundular.

Biz hep zamanında çıkarız gibi sözler söylediler ki Pamukkale'yi kullananlar bilir... Çağrı merkezinde de şikayetimin haklılığı anlaşılınca sesiniz gelmiyor deyip telefonu kapattılar!

Etiketler :

Durak Yerleri ve Bekleme Süresi Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Aralık
  16:11

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı