Pamukkale Turizm Sürücü Kabalığı ve Çalışmayan İnternet!

Okan V. |

35 ** *** plakalı Gelibolu - İstanbul seferini 08.09.2015 tarihinde saat 14:00'de yapan otobüsün sürücüsü Çatalca kavşağında yolcu indirdi.
Klima arızalı, internet ve TV seti ise hiç çalışmıyordu. Arızayı gidermek için Esenler otogarda kalmak isteyen sürücü kalan yolcuları itirazlara rağmen Alibeyköy ve Dudullu'ya bir minibüsle aktarmak istedi, neyse ki araç bulamadı da aynı otobüsle seyahat sonlandı.

Sürücünün yolcularla iletişimi her seferinde kaba ve tehditkardı. Dudullu'da servis bekleyen insanlara en genç elemanın şımarıklığı ise son derece rencide ediciydi. Üstüne para verilse Pamukkale ile bir daha seyahat etmem. Şikayetleri dinlemekten başka bir şey yapmıyorlar, çözüm yok.

Etiketler :

İnternet Erişim Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Eylül
  19:59

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı