Pamukkale Turizm Standart Dışı Koltuk!

Tayfun Y. |

Arkadaşım ile Ankara'dan Pamukkale Antalya arabasına bindik. 23.59, koltuk no 19-20. 34 Y* 72** plakalı otobüs. Koltuklarımız ön koltuğa çok yaklaştırılmıştı ve arkaya yatmıyordu. Ayrıca koltukların emniyet kemerleri de sökülmüştü. Oturduğumuzda dizlerimiz ön koltuğa dayandığı gibi yatmayan koltuktan dolayı kafamızı koyacak yer bulamadık.

Muavinden yer değişikliği talep ettik. "Araba hareket etsin, değiştirelim" yanıtını aldık. Ancak sonrasında bütün ısrarlarımıza rağmen yerimiz değiştirilmedi. Ayrıca son derece kaba davranıldı. FiGece 1.00'de Polatlı'da arabadan inmek zorunda kaldık. Zararımızın tazminini talep ediyoruz.

Etiketler :

Araç Konfor

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tayfun Y.
  29 Mart
  13:56

  Evet, Pamukkale Turizm'den yeniden telefon açtılar ve eski görüşmede olduğu gibi hiç bir sonuç alamadık. Firmayı bir daha kullanmayacak ve yakın çevremizde reklamasyona devam edeceğiz. Konuyu en kısa sürede yargıya taşıyacağız...

 • 29 Mart
  12:07

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı