Pamukkale Turizm Sorun Giderme ve Eksiklik.

Selim A. |

05.08.2016 saat 21.00 için iki kişilik bilet ayırttım Ankara-Milas için. 11-1 numaralı koltuları telefonla ayırttık. 1 saat içinde biletimizi almamızı söylediler. Ankara'dan Pamukkale Turizm firmasına zamanında vardık. Biletimizi alacağımızı söyledik. Çocuğun engelli kartını, engelli kimliğini, GATA engelli kartını verdik. Engelli kimliklerimizin geçersiz olduğunu söyledi olabilir aynı firmanın bir başka elamanı zaten askeri personele askeri indirim var dedi. Beyefendi'de tamam dedi. O zaman eşim de askeri kimliğini gösterdi. Bilet kesen bey de çocuk tamam ama annesinin yeri satılmış dedi. Nasıl dedik öyle dedi. Bende kendine yabancı olmadığımı Ankara'da Eskişehir -Ankara istikametinde Etimesgut bölgesinde otobüslerin durdurmayla görevliyim. Onların arama sorumluyum dedim ses etmedi.

Etiketler :

Servis Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Eylül
  10:06

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı