Pamukkale Turizm Sorun Çözmüyor!

Turgay M. |

Pamukkale Turizm Yakala.co'da kampanya yaptı bende 4 tane bilet aldım. Site de satış yaparken açığa bilet alabileceğimiz de yazılıydı. Gidiş biletlerimi elimde olmayan bir gelişmeden dolayı açığa almak istedim ancak Yakala.co'dan aldığım için 2.sınıf insan muamelesi yaparak açığa alamazsınız sadece başka tarihli bilete 3. kez değiştirme hakkınız var dediler.

Bende 2 kez değiştirdim 1 hakkım kaldı bunu da şu andan itibaren bilemem bana yardımcı olun açık tarihli bilete çevirelim dedim. Maalesef Yakala.co'dan aldığınız için değiştiremeyiz böyle bir hakkınız yok dediler. Bende sizin gibi bir firmanın müşteri memnuniyeti açısından çözüm üretememesi şaşırtıcı dedim ve sizinle paylaşıyorum.

Etiketler :

Bilet Değişim Personel Davranışı Kampanya - Üyelik - İndirim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ocak
  13:14

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı