Pamukkale Turizm Seyehat Sürelerine Riayet Etmiyor.

Emre Ş. |

18.10.2015 tarihinde Marmaris'den Ankara İstikametine yola çıktık. Afyon'da molanın 15 dk olduğu ve 16.45 de hareket edileceği ifade edildi. 16.45 itibariyle yolcular yerini almış olmasına rağmen hareket edilmedi hiçbir açıklama yapılmadan otobüs 17.03'e kadar bekletildi. Yetişmek zorunda olduğum bir iş nedeniyle şoföre neden beklediğimizi sordum. Cevap fatura bekliyoruz oldu. İnsanların işlerinin olduğunu ve işletmeden kaynaklı bir sebeple yolcuları bekletme hakları olmadığını ifade ettim. Ancak 3 dk sonra gerçek ortaya çıktı. Mola bitmesine rağmen bilet satılmaya çalışılmış ve başarılı olunmuştu, fatura değil yeni bir yolcu beklemiştik. Yani Kazanılacak para yanında hiç bir değerimiz yoktu.

Etiketler :

Durak Yerleri ve Bekleme Süresi Seyahat Hızı ve Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  15:26

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı