04 Ocak 2016

Pamukkale Turizm Servis Uygulaması Yanlışı Nedeniyle Mağdur Oldum!

18.11.2015 günü saat 08:00 İstanbul - Ankara otobüsüne bilet aldım. Üsküdar meydanından kalkan Servis 07:15'te beni alması gerekirken orada yoktu. Ve bilet aldığım otobüs kaçtı. 7:07 den itibaren orada olmama rağmen, orada olmamakla ben suçlandım. Servis bir yolcuyu alıp gitmiş. Kaç yolcu alınacağı bilinmiyor mu? Telefon numarasını niye veriyoruz? Anlaşılan servis bir kişiyi almış başka gelen olmaz diyerek erkenden gitmişti. 3 defa şikayet kaydı oluşturmama rağmen bir geri dönüş dahi yapılmadı. Söz konusu yerde bir MOBESE kamerası var. MOBESE kayıtları yalnız mahkeme kaydı ile alınabiliyor. Buradan bir sonuç alamazsam gerekirse orada zamanında olduğumu mahkemeye başvurarak ispat edeceğim.

Alper 308 Okunma

Cevaplar

  • Alper09 Ocak 2016

    Şikayetimden sonra, Pamukkale Turizm firmasından bana ulaşan veya bilgi aktaran biri olmamıştır. Çözümün ne olacağı konusunda halen firmadan bilgi beklemekteyim.

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi06 Ocak 2016

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön