Pamukkale Turizm Servis Uygulaması Yanlışı Nedeniyle Mağdur Oldum!

Alper K. |

18.11.2015 günü saat 08:00 İstanbul - Ankara otobüsüne bilet aldım. Üsküdar meydanından kalkan Servis 07:15'te beni alması gerekirken orada yoktu. Ve bilet aldığım otobüs kaçtı. 7:07 den itibaren orada olmama rağmen, orada olmamakla ben suçlandım. Servis bir yolcuyu alıp gitmiş. Kaç yolcu alınacağı bilinmiyor mu? Telefon numarasını niye veriyoruz? Anlaşılan servis bir kişiyi almış başka gelen olmaz diyerek erkenden gitmişti. 3 defa şikayet kaydı oluşturmama rağmen bir geri dönüş dahi yapılmadı. Söz konusu yerde bir MOBESE kamerası var. MOBESE kayıtları yalnız mahkeme kaydı ile alınabiliyor. Buradan bir sonuç alamazsam gerekirse orada zamanında olduğumu mahkemeye başvurarak ispat edeceğim.

Etiketler :

Servis Hizmeti Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alper K.
  09 Ocak
  11:10

  Şikayetimden sonra, Pamukkale Turizm firmasından bana ulaşan veya bilgi aktaran biri olmamıştır. Çözümün ne olacağı konusunda halen firmadan bilgi beklemekteyim.

 • 06 Ocak
  16:36

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı