Pamukkale Turizm Servis Personeli Kaba Davrandı!

Cemre Ö. |

Otogarın yürüyen merdivenleri arızalıydı servise gidebilmek için asansörü kullanmamız gerekiyordu. Annem aşağıya indi ve servisçiden biraz beklemesini istedi. Ben 4 adet valiz teyzem ve 2 torunu ile zar zor asansöre bindik aşağıya indiğimizde servis gitmişti annem 'bakın yarım dakika daha bekleseydiniz gelmişlerdi' dedi. Oradaki yetkili birine merdiven arızalı görmüyor musunuz demiştim kendisi bu durumun kendilerini ilgilendirmediğini 2 dakika geciktiğini (bizle ilgisi yok) 1 dakika daha beklemeyeceğini söyledi ve 'hadi hadi gidin şikayetinizi söyleyin' gibi bir konuşma yaptı. Karşılaştığım bu çirkin tavır ve davranışlardan dolayı bu turizmle artık seyahat etmeyi kesinlikle düşünmüyorum.

Etiketler :

Servis Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Temmuz
  16:50

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı