06 Şubat 2014

Pamukkale Turizm Servis Beni Almadan Geçti Gitti Önümden!

22.01.2014 tarihinde saat 14:30 Denizli'den Eskişehir'e bilet aldım. Servis yazdırdım. 13:55'de servis için belirtilen yerde olmamı istediler. Bende söylenen saatten en az 5 dk. önce oradaydım. Beklediğim zaman içinde bir servis durmayı bırakın yavaşlamadan önümden geçti gitti!
Bende müşterileri toplayan mı dağıtan mı olduğundan emin olmadığım için müdahale edemedim.

Pamukkalae Turizm Müşteri hizmetlerini aradığımda çalışanlar bana servisin geçtiğini ve alamayacaklarını söylediler. Sorun şu ki ben servis geçmeden öncede aramış beklediğimi iletmiştim ve bana servisin daha kalkış saatini 3 dk. geçtiğini geleceğini söylediler. Bende kendim gitmek zorunda kaldım. Bize daha sonra dönüp olayla ilgili sonuç bildiren olmadı.

Kübra 145 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi14 Şubat 2014

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

  • Kübra 11 Şubat 2014

    Siteye yazdıktan sonra olan çözüm aşamasından memnunum fakat öncesinden asla değilim. Şikayetime karşılık üretilen çözüm olmadı sadece indirimli biletten faydalanabileceğim söylendi zaten netten aldığım için faydalanıyorum. Çözümden memnun olup olmayacağıma siz karar verin. Tercih sebebim mecburiyetimdendir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön