Pamukkale Turizm Servis Aracında Kaybolan Valiz.

Serkan A. |

27. 8. 2016 Karacabey'den 10:35 araca binmek suretiyle İstanbul'a gelindi otobüsten inip servis araçlarının yanına gittim Sefaköy servisini sordum sorumlu aracı gösterdi kapıları kilitliydi şoför yoktu 10 dakika sonra servis sorumlusu anahtarla gelerek kapıları açtı kendi imkanlarımızla valizleri yarım otobüs aracın arka tarafına valizimi koydum şoförü sordum lavobo daymış koltuklara oturdum 4 30 da şoför geldi hareket ettik yolda 1 kişi indi halkalıda bagaj açılmadı devam ettik Sefaköy'e gelince ben indim valizi almak için bagajı açtığımızda valiz yoktu valizim yok deyince şoför emin misiniz koyduğunuza başka bir yerde bırakmayın pişkin pişkin sorulara başladı tekrar valizim yok deyince yapacak bir şey yok müşteri hizmetlerini arayın dedi bu kadar kolay mı güvenilir firma diye seçtiğiniz Pamukkale güvenilmez sorumsuz insanlarla dolu aracının başında olması gereken şoför yok.

Etiketler :

Servis Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan A.
  19 Eylül
  23:09

  Birkaç sefer aramamıza rağmen ya telefon açık bekliyorsunuz ya da bekle bekle telefon kapanıyor en son ulaştığımızda da kameralar incelenecek dendi bekliyoruz

 • 02 Eylül
  13:39

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı