Pamukkale Turizm Şehiriçi Servis Şoförü!

Ferdi Seda C. |

13.07.2015 günü saat 04:15'te Aydın Otogara geldim. Otobüsten indiğimde otogar içindeki bilet satış ofisine giderek servis olup olmadığını sordum ve 04:30' da servisin hareket edeceği bilgisi verildi. 04:40'a kadar 0****8 plakalı servis otobüsünün yanında bekledikten sonra şoföre ne zaman hareket edeceksiniz diye sordum ve saat 05:00' te cevabını verdi.

Tekrar bilet ofisine giderek görevliye sorduğumda ise servisin hareket etmesi gerektiğini söyledi. Tekrar araca gittim ve şoföre konuyu ilettim. Kendisi 05:00' dan önce hareket etmeyeceğini belirtti ve tartışmaya başladık. Sonuç itibariyle bu firmanın servis şoförü "ben dadaşım gelip seni öldüreceğim şeklinde konuştu. Şoförden şikayetçiyim.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Temmuz
  14:53

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı