Pamukkale Turizm Seferi İptal Etmiş Son Dk. Haber Veriyor!

Muzaffer K. |

08.12.2014 tarihinde Nazilli'den Isparta'ya 09.40 aracına bilet aldım. Biletimi dün internetten aldım. 07.12.2014 (Pazar) saat 23.00'da cep telefonundan biri aradı ve yarınki seferin teknik bir sebepten dolayı iptal olduğunu, 13.10 aracıyla Isparta'ya gidebileceğimi söyledi. Benim öğlen saatlerinde Isparta'da olmam gerekiyor ve aracın kalkmasına 10 saat gibi bir süre varken tarafıma gecenin bir vakti haber veriliyor.

13'e kadar diğer şirketlerin de seferleri zaten dolu. Benim bu mağduriyeti mi nasıl gidereceksiniz? Öğleyin orada olmam gerekirken akşam saatlerinde sizin yüzünüzden orada olmak zorunda kalacağım. Ayrıca, çağrı merkezinizin de 3 kere birbirine aktardığını da belirtmek istiyorum.

Etiketler :

Sefer İptal Personel Davranışı Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Aralık
  16:12

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm