Tuğba G. Teşekkür Mesajı

Sorunumu hemen çözdükleri için teşekkür ederim. Çok memnun kaldım.

Pamukkale Turizm Satış Sonrası Yapılan Eksik Bilgilendirme!

Tuğba G. |

Pamukkale Turizm otobüs firmasındaki kayıtlı telefon numaramı güncellemek istemiştim ama istemez olaydım. Çağrı merkezinden bilgi güncelleme gibi basit bir işlemi gerçekleştirmiyorlar. Yazıhanelere gidin diyorlar. Yazıhaneye gittim onlar bizde yapmayız otogardaki ana yazıhaneden yapın dediler. Oradan oraya yolluyorlar.

Otogardaki şubeye de gittim onlarda bilet satışı yapmak için insanın üstüne atlıyorlar. Ben internetten aldım biletimi sizden ama bir derdim var bakın böyle böyle diyorum ama beni dinlemiyorlar bile. Nasıl olsa satış yapılmış boş ver diye düşünüyorlar resmen. Satış yapmayacağı için beni hiç dinlemediler başlarından savdılar. Şikayetçiyim! Kaliteli bir firmaya hiç yakışmıyor. Ayıp!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Bilet İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğba G.
  18 Şubat
  19:11

  Sorunumu hemen çözdükleri için teşekkür ederim. Çok memnun kaldım.

 • 16 Şubat
  12:43

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı