Pamukkale Turizm Şaka Gibi Yolculuk!

Erman E. |

17/05 tarihinde saat 12/00 Bodrum-Eskişehir hattının 4142 numaralarında eşimle seyahat ettik. Etmez olsaydık. Söz konusu şirket yolda yolcu alma ve bırakmanın yasak olduğunu söylemesine rağmen 3 yolcu için bu yasağı deldi. Seyahat boyunca Milas Yatağan Aydın Çine Nazilli otogarlarında 15-25 dakika, Denizli otogarında 30 dakika Sandıklı ve Afyon otogarlarında 20-25 dakika oyalandı. Belediye otobüsüyle gidiyormuş gibi 652 km yolu tam 12 saatte tamamladık. Havalandırmanın tam olarak çalışmadığı ter ve ayak kokusu içinde tam 12 saat! Böyle kurumsal bir şirkete böyle bir kalite hiç yakışmadı. Yıllardır tercih ettiğim şirketi bir daha kullanmayacağım gibi eşim dostuma da asla tavsiye etmeyeceğim.

Etiketler :

Durak Yerleri ve Bekleme Süresi Seyahat Hızı ve Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  15:49

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı