Pamukkale Turizm Rötar Ve Bilet İadesi Kabul Etmeme!

Sinan K. |

10.11.2015 tarihinde Dudullu terminalinden kalkış saati 8:00 olan araçtan bilet aldım. Şu an saat 09.04 araç hala gelmedi, yarım saat içinde de gelmesi mümkün gözükmüyor. Daha önceki görüşmemde 13:15' de Zonguldakta olacağı bilgisi paylaşıldı. Bende güvenerek bilet aldım yetişmem gereken önemli bir dersim var. Şu anda yetişme imkanım yok, 8:40' da bileti iade etmek istedim, ancak yetkililer mümkün olmadığını söylediler. Farklı bir firma ile yetişme imkanım vardı, iade almayarak o konuda da mağdur ettiler. Bana karşı yaklaşımları da hiç yapıcı değildi. Trafik olduğu bahanesini sunuyorlar. Ancak diğer 8.00 hareket saatli araçlar aynı yoldan gelmesine rağmen 20 dk rötar yaptı 1,30 saat değil.

Etiketler :

Sefer Rötar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Kasım
  17:10

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı