Pamukkale Turizm Rezervasyon Yaptığım Biletimin Satılması.

İbrahim Dogukan Y. |

11 Eylül saat 23.30 Fethiye İzmir'e 3 gün evvel rezervasyon yaptırdım biletimi 11 Eylül 22. 00 akşamına kadar alabileceğim söylendi o zamandan 5 dakika evvel Fethiye garajına geldim ama biletimin bana söylendiği gibi değil 1 gün evvel 22.00 gününe kadar rezerve edildiği ve satıldığı söylendi. Ben müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede biletimin 11 Eylül saat 22.00 kadar alacağım söylenmişti. Oysa bilgi işleme 1 gün evvel ki tarih geçilmiş müşteri temsilcisi ya yanlış bilgi işleme girdi ya da beni yanlış bilgilendirdi bunun sonucu saat 00.30 kadar mağdur oldum ve Fethiye şikayet formu doldurdum ama bana dönülmedi. Cep tel numaram ve adresim olduğu halde.

Etiketler :

Bilet Satış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Eylül
  20:24

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı