Pamukkale Turizm Resmen İETT!

Recep E. |

Seri sıra no: 569175 no'lu biletin sahibiyim. İstanbul Didim Pamukkale Turizm arabası resmen İETT gibi abartısız yolda dur kalk yapıp sürekli yolcu almasından her şehre girmesinden baygınlık geldi. Buda yetmezmiş gibi bir yolcuya Kuşadası bileti satılmış ama araç Kuşadası'na gitmiyor diye Didim'in yarı yolundan geri dönüp yolcu bırakılıyor.

Varmamız gereken zaman bir hayli uzadı abartısız 1,5 saat bitti mi bitmedi, dönüş biletimi ertelettim bir sonraki gün ve aynı koltuk numarasına otobüse binmeme 10 dk. kala öğreniyorum ki yerim değiştirilmiş sizce önemli mi? Panik atak olduğunu söylüyorum koridorda gidemiyorum diye belirtiyorum otobüste ben hariç herkesin yeri değişiyor nasıl iş anlamadım!

Etiketler :

Durak Yerleri ve Bekleme Süresi Seyahat Hızı ve Süresi Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Nisan
  11:39

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı