24 Eylül 2016

Pamukkale Turizm Rahat Olmayan Rahat Hat Koltuğu...

Düzenli pamukkale seyahati kullandığım için 16 08 2016 tarihinde yaptığım Marmaris - İzmir yolculuğumda 47 no. 'lu koltukta yerimi ayırttım. Fakat en arka sıradaki bu tekli koltuğun rahat hat olmasına rağmen sıkıştırılmış bir koltuk olduğunu gördüm. İkili koltuk düzenindeki diz mesafesinden çok daha dar ve kesinlikle otobüsün arkasına dayandığı için hiçbir yatma şansı yoktu. Muavinle konuştum, otobüs dolu olduğu için yapabileceği bir şey yoktu. Durumun acayipliğine o da katılıp Pamukkale Turizm'i aramama yardımcı oldu. Bana döneceklerini söylediler. Çok rahatsız bir yolculuktan sonra tam İzmir otogarında otobüsten inerken aradılar; açamadım. Ben tekrar aradım. Telefona çıkan görevliye durumu bir daha özetledim. Bana döneceklerini söylediler. Dönen falan yok. Sorun şu ki tekli koltuk sırasına fazladan bir koltuk eklemişlerdi ve tüm metal bağlantı unsurları tehlikeli bir şekilde açıktaydı.

Erdem 525 Okunma

Cevaplar

  • Erdem06 Ekim 2016

    Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Bölümü size döneceğiz demesine rağmen niye 1 aylık bir süreçte bunu gerçekleştirmedi bilemiyorum. Yine de yıllardır güvenli ve hoş bir ulaşım hizmeti sunan Pamukkale Turizm umarım sorunun kaynağına ulaşmıştır. İlgili herkese teşekkür ederim.

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi04 Ekim 2016

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön