25 Ekim 2016

Pamukkale Turizm Piyasanın İki Katına Bilet Alıp Otobüse Binememe Ve Paranın Yanması.

16 Ekim 2016 günü, İstanbul Üsküdar'da bulunan Pamukkale Turizm'e ait bilet satış noktasından Ankara'ya gitmek için 140 TL ödeyerek iki adet bilet aldım. Otobüs saatim 19:15 idi. Bileti satan arkadaş, 18:15 'te servis olduğunu belirti. Arkadaşım ile beraber 18:00 'da bilet satış noktasında oldum. Servis 15 dakika gecikmeli geldi. 18:30 'da servise bindik ve 19:22'da Dudullu terminaline vardık. Ben hemen danışmaya giderek 19:15 otobüsünü sordum. "henüz gelmedi" dediler.

15 dakika sonra bir daha sordum. Yine aynı cevabı aldım. 20:15 gibi üçüncü defa şansımı denedim, otobüsünüz çoktan gitti dediler. Otobüs 19:15' te çoktan yola çıkmış. İlgili personel ile görüştüğümde bana yardımcı olamayacaklarını söylediler. Doğru servise doğru zamanda binmeme rağmen, otobüse binemedim. 140 TL param yandı. Paramın tazmin edilmesini talep ettim. "soğuk bir su iç diyerek" dalga geçtiler.

Ahmet 1.046 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet03 Kasım 2016

    Yapılan açıklama sinirimi ikiye katladı. Firmanın şehiriçi servisi beni zamanında otobüse yetiştiremedi. Otobüs iki dakika daha bekletilse idi, servis yetişecekti. Beni arayan şirket yetkilisi, otobüse zamanında gelemediğim için geri ödeme yapamayacaklarını belirtmesi üzerine, otobüs terminaline firmanızın servisinden ışınlanmanın mümkün olup olmadığını sordum. Benim ve 7 göbek sülalem, tüm arkadaşlarım ve onların arkadaşları, sosyal medyadan beni takip eden yüzlerce insana yaşadığım bu saçma sapan durumu anlattım. Ben 140 TL ve zaman kaybettim. Pamukkale Turizm sen potansiyel onlarca belki yüzlerce müşteri kaybettin... .

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi03 Kasım 2016

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön