Pamukkale Turizm Personelin Üslubu!

Emine Ç. |

11/10/2014 tarihinde 22:30'da - 20 pk 944 plakalı otobüsle Denizli'den İstanbul'a geldim. 11 aylık bebeğim olduğu için eşimle özellikle 52/53 numaralı koltukları aldık. Yanımdaki bayan İstanbul yolcusu idi ama otobüsten 1 saat sonra indi. Yan koltuğum boşaldığı için muavin gelip eşimle bize siz birliktesiniz yan yana oturun bir bay yolcunun tv'si çalışmadığı için başımı ağrıtıyor dedi.

Bizde özellikle böyle aldığımızı söyledik o zaman benim yanıma bayı oturtacağını tehdit eder gibi söyledi. Emziren bayanın yanına bir bay yolcu oturtacak zihniyette çalışanları var. Şehir içi otobüslerde çocuklu bayanlara öncelik tanınırken şehirler arası otobüste bu anlayış yok!

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ekim
  13:56

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı