14 Ekim 2014

Pamukkale Turizm Personelin Üslubu!

11/10/2014 tarihinde 22:30'da - 20 pk 944 plakalı otobüsle Denizli'den İstanbul'a geldim. 11 aylık bebeğim olduğu için eşimle özellikle 52/53 numaralı koltukları aldık. Yanımdaki bayan İstanbul yolcusu idi ama otobüsten 1 saat sonra indi. Yan koltuğum boşaldığı için muavin gelip eşimle bize siz birliktesiniz yan yana oturun bir bay yolcunun tv'si çalışmadığı için başımı ağrıtıyor dedi.

Bizde özellikle böyle aldığımızı söyledik o zaman benim yanıma bayı oturtacağını tehdit eder gibi söyledi. Emziren bayanın yanına bir bay yolcu oturtacak zihniyette çalışanları var. Şehir içi otobüslerde çocuklu bayanlara öncelik tanınırken şehirler arası otobüste bu anlayış yok!

Emine 211 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi15 Ekim 2014

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön