Pamukkale Turizm Personelin Kötü Muamelesi!

Aynur A. |

08.10.13 tarihli 09.30 Didim-Ankara otobüsüne binmeye gittim ve valizlerimi yerleştirdim. 2 valiz ve 2 çantamın çok olduğunu iddia eden personel bunlardan birini bırakmamı istedi. Ben de bırakamayacağımı söyleyince azarlar tarzda konuştular ve hiçbir şey söylemeden valizlerimi bagajdan indirip biletimi de isteyip ben daha ne olduğunu anlamadan yırtıp attılar. Tüm bu davranışlara karşı şikayet edeceğimi söyleyince yaptıkları yetmezmiş gibi bir de istediğin yere şikayet et bize kimse bir şey yapamaz deyip tehdit edercesine konuştular.

O gün Ankara'ya gidemeyip mağdur olduğum yetmezmiş gibi bir de böylesine kötü davranışlara maruz kaldım. Pamukkale Turizm adlı bir firmayı asla tercih etmeyeceğim.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ekim
  19:49

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı