Kübra Ç. Teşekkür Mesajı

Bursa bölgeden Sibel Hanım ile görüşüldü.

Pamukkale Turizm Personel Bilgilendirmesi Eksik!

Kübra Ç. |

Taksi ücretini ödeyeceklerini belirten müşteri temsilcisi Pamukkale Turizm ofisine gittiğinizde bu numarayı arayın dedi. Gittik parayı ödemek için görüştüğümüz kişinin ismini istediler. Nereden bilelim isim isteyeceklerini bulun kayıtlarınızdan dedik yok yapamadılar. Aradık o numarayı açmadı. Parayı alamadan çıktık.

Tekrar aradım numarayı ne zaman gidersiniz tekrar ben bilgilendireyim diyor. Belli değil ne zaman gideceğim tüm bursa da ki ofislerinizi bilgilendirin dedim. Böyle saçma bir telefonla yardım hizmeti olamaz. Yollarda otobüsü taksiyle kovalayan ben taksi parası almak için sürünen yine ben. Tüm Pamukkale Turizm personelinde yöneticilerinde bir problem var...

Etiketler :

Personel Davranışı Değişim / İptal Ücret İade Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Eylül
  10:07

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı

 • Kübra Ç.
  05 Ağustos
  15:06

  Bursa bölgeden Sibel Hanım ile görüşüldü.