09 Mayıs 2013

Pamukkale Turizm Peron Değişikliği Bildirilmedi!

8 Mayıs 2013 saat 18:32de Ankara Aşti'den Zonguldak'a hareket edecek Pamukkale turizm otobüsüne binmek için Pamukkale peronunda beklemeye başladım. Pamukkale yaka kartı taşıyan bir görevliye sorduğumda başka bir peron olmadığı ve yakında otobüsün geleceği söylendi. Beklemeye devam ederken saat 18:28 de 0850 ile başlayan hattı arayarak bilgi aldım. Perona yoğunluğu nedeniyle yanaşmamış olabileceğini ve bana bilgi vermek üzere geri döneceklerini söyledi.

Saatin ilerlemesi ve otobüsün gelmemesi üzerine tekrar perondaki başka bir görevliye sorduğumda otobüsün başka bir Perondan hareket ettiğini söylediler. Biletimi geri almadılar ve ilgisiz davrandılar. Bu durumu tüketici kurumuna da ileteceğim.

Selda 342 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön