Pamukkale Turizm Pazar Günü Trafik Yokken Rötar Yaptı!

Mahmut K. |

Diğer otobüs firmalarından illallah etmiştik, araçların eski olması personellerin gayriciddi olması!
Son birkaç yıldır işim gereği İzmir, Bursa, Balıkesir, Antalya gibi şehirlere Pamukkale Turizm ile gitmekteyim ve çok da memnunum fakat bugün yani pazar günü 19:00 İstanbul - Alanya 06.08.2016 Cumartesi günü içinde dönüş bileti aldım ve saat 18:00'da Esenler otogarına geldim. Saat 19:00'da bir hanım efendi anons ederek seferin 40 dakika rötarlı gideceği bilgisini geçti.
Hanımefendinin yanına giderek neden rötar olduğunu sordum gayet sinirli bir şekilde temde trafik var o yüzden dedi ben de telefonumdan İBB'nin yol durumunu açarak hiçbir yerde trafik yok dedim, sonra beni hareket amiri diye bir kişiye yönlendirdi ve facia eğer amir konumunda çalıştırdığınız personeller böyleyse kaptan ve muavinlerinizi düşünemiyorum! Sözün kısası bir müşterinizi daha kaybettiniz!

Etiketler :

Sefer Rötar Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ağustos
  11:17

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmıştır. Bununla birlikte gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılması iletişim bilgilerinden ulaşılamaması nedeni ile mümkün olamamaktadır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı