Pamukkale Turizm Otogarda Bırakıldım!

Hatice Şahiner T. |

Ankara'dan Zonguldak'a gitmek için Pamukkale Turizm firmasından saat 20:50'de biletimi aldım. Dışarı çıkmam ancak 20:55 gittiğimde Zonguldak yazan araç falan yoktu. Biraz bekleyeyim dedim belki gecikmiştir diye düşündüm on dakika geçti araç falan yok. 21:15'te gece içeri gittim araç yok bir sıkıntımı var dedim araç gitti dediler. Ben oradaydım araç yoktu ne ara gitti dedim araç gitti dediler tekrar.

Madem öyle ben zaten on dakika olmuş biletimi alalı neden aramadınız beni ya da neden aramadılar biz kimseyi aramıyoruz dediler. Bir sonra ki aracınız kaçta dedim 23:30 dediler ve biletiniz yandı bilet alacaksınız dediler. Bu firmanın bize ikinci hatası ve ikinci mağduriyetimiz artık kesinlikle bilet alacağım bir firma değil.

Etiketler :

Personel Davranışı Değişim / İptal Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Haziran
  14:57

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı