Pamukkale Turizm Otobüsünün Ve Şoforünün Pisliği!

Seda Ö. |

12.08.2014 tarihinde 18:45 Yalova-Balıkesir otobüsünde 11-12 numaralı koltuğa nişanlımla beraber oturduğumuzda bizden önceki yolcunun yiyip ve içtikleri artıkları ve çöpleri duruyordu nişanlım çöpleri toplayıp otobüsten inerek dışarıdaki çöp kutusuna attıktan sonra otobüsün şoförüne otobüsün çok pis olduğunu söylediğinde şoförün pisse kendin temizle diye cevap vermesi ve ardından yanındaki kişiye yüksek sesle nişanlımın bu lafına dalga geçer gibi söylemlerde bulunması çok kabaydı.

Uzun yıllar otobüs yolculuğu yapıyoruz Pamukkale Turizm'in seyahat kalitesinin yüksek olduğunu düşünüyorduk ama Anadoluda ki köy otobüslerinden farkının olmadığını anladık. Şoförün bu kaba davranışından şikayetçiyim!

Etiketler :

Temizlik-Hijyen Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ağustos
  15:07

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı