14 Ağustos 2014

Pamukkale Turizm Otobüsünün Ve Şoforünün Pisliği!

12.08.2014 tarihinde 18:45 Yalova-Balıkesir otobüsünde 11-12 numaralı koltuğa nişanlımla beraber oturduğumuzda bizden önceki yolcunun yiyip ve içtikleri artıkları ve çöpleri duruyordu nişanlım çöpleri toplayıp otobüsten inerek dışarıdaki çöp kutusuna attıktan sonra otobüsün şoförüne otobüsün çok pis olduğunu söylediğinde şoförün pisse kendin temizle diye cevap vermesi ve ardından yanındaki kişiye yüksek sesle nişanlımın bu lafına dalga geçer gibi söylemlerde bulunması çok kabaydı.

Uzun yıllar otobüs yolculuğu yapıyoruz Pamukkale Turizm'in seyahat kalitesinin yüksek olduğunu düşünüyorduk ama Anadoluda ki köy otobüslerinden farkının olmadığını anladık. Şoförün bu kaba davranışından şikayetçiyim!

Seda 500 Okunma

Cevaplar

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi26 Ağustos 2014

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön