13 Ocak 2014

Pamukkale Turizm Otobüsünde TV Hiç Çekmedi!

Şu an Ankara'ya gidiyorum ama sefer no falan belirtmeyeceğim çünkü genel sorundan bahsedeceğim. Türkiye'de en iyi iki otobüs firmasından biri olarak gördüğüm Pamukkale Turizm'de TV kanallarının birgün düzgün çektiğini görmedim. Yeter artık. Bakıyorum umursamaz da değiller. Kocaman ve kaliteli ekranlar taktırmışlar. Kaliteli yazılım koydurmuşlar ama hiçbir kanal hiçbir yerde çekmiyor.

En merkezi yerde 3 sn gösterip 3 dk donuyor. Yolda zaten hiç yok. Hiç mi söyleyen, gören yok bu durumu merak ediyorum. Kötü firmaların bile TVsi tıkır tıkır gösteriyor 2014 yılının başına gelmişiz. Umarım bu duruma bir çare bulunur.

Mehmet 159 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet15 Ocak 2014

    Şikayet geç yaınlandığından dolayı cevap vermekte geciktim. Pamukkale Turizm henüz şikayet yayınlanmadan dönüş yaptı. Teşekkür ediyorum bu davranışları için. İLK DEFA bir firma personelinin az da olsa durumu kurtarma çabası peşinde olmadığını gördüm. Normalde bir firma ne kadar anlatsa da uygulanmayan bir durum olurdu. "Evet efendim, Haklısınız efendim, dikkat ederiz efendim" gibi sıradan sözler çok duyulurdu. Hiç öyle olmadı. Ne yapabileceklerini, ne kadar sürede yapabileceklerini, gerçekten dikkate alacaklarını kesin şekilde düşüneceğim bir konuşma oldu. Tekrar Teşekkürler.

  • Pamukkale Turizm Temsilcisi15 Ocak 2014

    Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır. Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, [email protected] eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Pamukkale Turizm Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön