Pamukkale Turizm Otobüsünde TV Hiç Çekmedi!

Mehmet Ö. |

Şu an Ankara'ya gidiyorum ama sefer no falan belirtmeyeceğim çünkü genel sorundan bahsedeceğim. Türkiye'de en iyi iki otobüs firmasından biri olarak gördüğüm Pamukkale Turizm'de TV kanallarının birgün düzgün çektiğini görmedim. Yeter artık. Bakıyorum umursamaz da değiller. Kocaman ve kaliteli ekranlar taktırmışlar. Kaliteli yazılım koydurmuşlar ama hiçbir kanal hiçbir yerde çekmiyor.

En merkezi yerde 3 sn gösterip 3 dk donuyor. Yolda zaten hiç yok. Hiç mi söyleyen, gören yok bu durumu merak ediyorum. Kötü firmaların bile TVsi tıkır tıkır gösteriyor 2014 yılının başına gelmişiz. Umarım bu duruma bir çare bulunur.

Etiketler :

Müzik - TV Yayını

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ö.
  15 Ocak
  22:56

  Şikayet geç yaınlandığından dolayı cevap vermekte geciktim.
  Pamukkale Turizm henüz şikayet yayınlanmadan dönüş yaptı.

  Teşekkür ediyorum bu davranışları için.

  İLK DEFA bir firma personelinin az da olsa durumu kurtarma çabası peşinde olmadığını gördüm. Normalde bir firma ne kadar anlatsa da uygulanmayan bir durum olurdu. "Evet efendim, Haklısınız efendim, dikkat ederiz efendim" gibi sıradan sözler çok duyulurdu.

  Hiç öyle olmadı. Ne yapabileceklerini, ne kadar sürede yapabileceklerini, gerçekten dikkate alacaklarını kesin şekilde düşüneceğim bir konuşma oldu.

  Tekrar Teşekkürler.

 • 15 Ocak
  11:58

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı