Pamukkale Turizm Otobüsü Aracıma Çarpıp Kaçtı.

Memduh Mekin E. |

Pamukkale Turizm' e ait yolcu otobüsü Dudullu'daki Pamukkale Turizm Otobüs Terminali önündeki yolda kaldırım kenarında park halinde durmakta olan aracıma ( çarpmak - sürtmek yoluyla ) hasar verip kaçtı. Şoför tüm uyarılarıma rağmen durmayarak yoluna devam etti. Hiç bir evrağının kopyasını, kaza tespit tutanağı tutmamıza olanak vermedi. Muavin arkadaş da neredeyse beni dövecekti.

Pamukkale Turizm yetkilileri olaya gereken hassasiyeti göstermeyerek şoför ile beni muhatap ediyorlar. Yetkililerden aldığım telefon numarasından ulaştığım ve defalarca aradığım şoför her seferinde beni atlattı ve oyaladı. 3000 lira zararım var, hepsinden şikayetçiyim.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Memduh Mekin E.
  22 Ekim
  14:06

  karakola gidene kadar ve şikayetvar.com a yazana kadar çok da ilgilenmediler. hakkımı arayıp alabilmek adına çok büyük efor sarf ettim. defalarca arabamla ekstradan benzin yakıp dolanıp durdum. evrakları en sonunda aldım. fakat durduk yere aracım 3000TL civarında değer kaybetti. şoförlerini ve muavinlerini eğitsinler bence. 3000TL zararımı karşılamaları gerekirdi. o meblağı da şoförün maaşından haciz edebilirlerdi. bir insana haksız yere zarar veriyorsanız yaptığınız arkasında durup o mağduriyeti gidermeniz gerekir. insanlığın gereği bu... kaçmakla olmaz bu işler. durduk yere mağdur oldum. o parayı kazanmak için deli gibi çalışıyoruz, çoluğumuzun çocuğumuzun rızkını bir sorumsuz çıkıp buhar ediyor ve kaçıyor. hakkımı kesinlikle helal etmiyorum. şikayet var com.a teşekkür ederim, iyi ki varsınız...

 • 16 Ekim
  14:59

  Değerli yolcumuzun bildirimi dikkate alınmış ve gerekli işlemler gerçekleştirilerek, kendisine konu hakkında bilgi aktarılmıştır.

  Sayın Yolcularımız; firmamız ile ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi www.pamukkale.com. tr internet sitemize, info@pamukkale.com.tr eMail adresimize, ya da 0850 3333535 nolu telefon şubemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Pamukkale Turizm
  Müşteri İlişkileri Departmanı

 • Memduh Mekin E.
  11 Ekim
  08:14

  Lütfen bu şikayeti de burada internette yayınlayınız ki herkes görsün ve duysun.